rys5

W ostatnich latach, firma zajmuje się przekształceniem wysłużonych systemów analogowych na nowoczesne technologie cyfrowe. Biorąc pod uwagę uszkodzenia kabli oraz zastosowanie przestarzałych rozwiązań instalacyjnych, obecne systemy charakteryzują się dużą awaryjnością. Biorąc pod uwagę powyższe, modernizacja polega na wymianie starej instalacji na nowy bezawaryjny osprzęt firmy LASKOMEX.

Dzięki kompletnej elektronice oraz bogatej ofercie sprzętowej, firma może wykonać proste instalacje jednoklatkowe oraz wieloklatkowe, co zapewnia prostą i intuicyjną obsługę założonych domofonów. Dodatkowym atutem nowoczesnych systemów analogowych jest możliwość zastosowania, różnych systemów dostępowych, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla mieszkańców.

rys1rys3

Klient ma możliwość zastosowania:

- Wejście za pomocą kodu użytkownika

( każdy lokator otrzymuje określony kod 4-ro cyfrowy przypisany do konkretnego mieszkania. Po wprowadzeniu odpowiedniej komendy na kasecie domofonu, drzwi do klatki zostają odblokowane a w mieszkaniu unifon ( słuchawka ) potwierdza wejście krótkim dźwiękiem )

- Wejście za pomocą klucza w pastylce

4

( Każdy lokator otrzymuje pastylkę/klucz przypisany do konkretnego mieszkania. Po przyłożeniu klucza do czytnika następuje otwarcie drzwi. Jest to świetne rozwiązanie dla osób starszych/dzieci, gdyż pastylka przyczepiona do pozostałych kluczy stanowi wygodny sposób otwarcia drzwi. Dodatkowo jest to bezpieczne rozwiązanie, gdyż nie ma możliwości udostępnienia go osobom trzecim tak jak w przypadku kodu dostępu).

Dodatkowym sposobem poprawienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedla, po przez kontrolę osób wchodzących na teren nieruchomości, jest zastosowanie wideodomofonów. Biorąc pod uwagę bogaty asortyment firmy Laskomex, oraz indywidualne potrzeby użytkownika, każda instalacja oraz wybór najlepszego sprzętu jest ustalana bezpośrednio z klientem.

rys7rys6

rys2

Klienci często zadają pytanie co w sytuacji, braku prądu, czy nie pojawia się problem z dostaniem się do nieruchomości. Otóż nie ma powodów do obaw. Cały system podłączony jest do napięcia z sieci głównej. W razie braku zasilania nastąpi przełączenie na zasilanie z baterii która podtrzyma system do kilkunastu godzin. Po wznowieniu zasilania, system przełączy się z powrotem na zasilanie stałe a rozładowany akumulator zostanie automatycznie naładowany.